logo
Prodáváme designový nábytek. Renovujeme. Oživujeme. V našem showroomu na vás čekají originální kousky zrenovovaného nábytku. Přijďte si vybrat.
+420 604 404 604
info@oziveno.cz
Minická 635, Kralupy nad Vltavou 278 01
Vyhledávání
taburet po renovaci

Renovace psího štokrlete

Nevím, proč je velká část našich renovací spojená s jídlem, ale jednoduše je. Na návštěvě na čaji o páte u milé kamarádky Ráchel, jsem si s hrůzou okamžitě všimla děravé podnožky, která v jinak vymazleném interiéru upoutávala pozornost svým ubohým stavem.

taburet před renovací

taburet před renovací

Ráchel má nádherný starý dům zařízený v kombinaci provence a moderního stylu. Je organizátorkou svateb a s designem si opravdu dobře rozumí, takže tohle štokrle bylo snadno viditelnou vadou na kráse. Omluva, že na něm spí a hrabe pes, pro mě nebyla dost dobrá. Musela jsem jí prostě přesvědčit, že se v Oživenu o její štokrle postaráme.

Před transportem jsme z nohy sundaly svěrák, který tam byl od té doby, co její manžel zlomenou nohu lepil. S renovací noh jsme se nijak zvlášť nepárali, jen jsme nově namořili odřená místa a štětcem jednoduše přelakovali. Je to nejjednodušší varianta a na malých plochách to často úplně stačí. Sololitový sedák byl prasklý, takže ho Adam pro jistotu celý vyměnil.

renovace taburetu

nová výplň taburet

Ráchel si vybrala výraznou látku s drobným geometrickým vzorem od Clarke&Clarke, která se blížila vzhledu původní látky a výborně se hodí do jejího interiéru. Výsledek se Daniele myslím moc povedl. Obávám se, že pes už tuhle podnožku zpátky nedostane!

taburet podnožka po renovaci

Veronika Tichá

píše pro vás blog

Follow: