logo
Prodáváme designový nábytek. Renovujeme. Oživujeme. V našem showroomu na vás čekají originální kousky zrenovovaného nábytku. Přijďte si vybrat.
+420 604 404 604
info@oziveno.cz
Minická 635, Kralupy nad Vltavou 278 01
Vyhledávání
čalounictví výběr látek vzorníky látek nová látka

Na kvalitě látky záleží

Když vytváříme domov, většina z nás touží po útulném, praktickém a pohodlném interiéru. Často potřebujeme oddělit místa pracovní od míst odpočinku. Jinou látku vybereme na vytíženou sedačku v obýváku, na které děti svačí a pes spí a jinou na lenošku v privátním budoáru, na které po horké sprše usedáme s oblíbenou knížkou.

čalounictví výběr látek vzorníky látek nová látka

Do naší nabídky zařazujeme širokou škálu látek pro různé využití. Jemné materiály, které jsou hebké a odpočívá se v nich jako v bavlnce, až po zátěžové látky, které vydrží střídající se zákazníky v kavárně či restauraci. Co se týká vzorů,škála je opravdu široká od jednobarevných matných materiálů, přes lesklé, geometrické či květinové vzory, repliky historických látek či divoké vzory pro odvážné zákazníky, kteří mají odvahu experimentovat.

 

čalounictví výběr látek vzorníky látek nová látka

 

Při návštěvě u nás v čalounictví si můžete v klidu buď sami nebo s naší pomocí projít všechny naše vzorníky od dodavatelů z ČR nebo Velké Británie a zvolit si tu vaší vysněnou látkovou favoritku, která vám zútulní váš domov. Spolupracujeme s interiérovými designéry a je nám potěšením hledat s vámi to nejlepší řešení. Pokud mají naši dodavatelé látky, jejichž vzorníky nemáme u nás, požádáme je, aby vám poslali ústřižek látky přímo k vám domů.

Veronika Tichá

píše pro vás blog

Follow: