logo
Prodáváme designový nábytek. Renovujeme. Oživujeme. V našem showroomu na vás čekají originální kousky zrenovovaného nábytku. Přijďte si vybrat.
+420 604 404 604
info@oziveno.cz
Minická 635, Kralupy nad Vltavou 278 01
Vyhledávání
Jsme milovníci nábytku
retro, vintage, provence

Oživeno je sociální podnik. Jsme skupina nadšenců, kteří věří, že práce léčí a umí pomoct i při léčbě závislostí. Ne všichni máme zkušenost se závislostí, ale většina z nás ano. Někteří z nás se právě učí abstinovat a někteří abstinují už dlouho. Spojuje nás láska k nábytku a jeho renovaci. Když se nám nábytek mění pod rukama, připomíná nám to naši vlastní proměnu a návrat z pomyslného dna zpátky do smysluplného života. Práce s nábytkem nám dává smysl, radost a spokojenost zákazníků nás nesmírně těší.

Učili jsme se léta v sociálním podniku Restored by Betel v Anglii, kde má srdečný přístup k nábytku dlouholetou tradici a kde je kvalitní nábytek pokladem, který se dědí z generace na generaci. Nemáme rádi zbytečné plýtvání a mrzí nás, když kvalitní nábytek končí na skládce. Trendy může být i nábytek po babičce, když se mu chvilku poctivě věnujeme s potřebným nářadím v ruce. Vzhled nábytku v naší nabídce je zcela originální, inspirovaný moderními trendy interiérového designu s přihlédnutím k období, ve kterém původně nábytek vznikl.

Ozdobte si váš domov originálním nábytkem z naší aktuální nabídky
ve stylu retro, vintage a provence
VYBRAT SI
Jsme tým

Každý z nás umí přiložit ruce k dílu:

Veronika, zakladatelka projektu, dohlíží na provoz a pomáhá svými zkušenostmi. Kateřina komunikuje se zákazníky a fotí produktové fotografie. Ríša, Tomáš, Dan a další pracují v renovační dílně. Lidka je vedoucí čalounické dílny a vede tým našich šikovných čalounic, pod jejíma rukama se špinavá a smradlavá křesla mění v designové skvosty. Pavlína pečuje o půvab naší prezentace na sociálních sítích. Petr, získává nábytek a stará se o duševní pohodu celého týmu a Andrea drží pevně v ruce účetnictví a fakturaci.

renovace područky dřevěného křřesla dílna oživeno
odstranění původního čalounění kulaté stoličky čalounická a renovační dílna oživeno
Jsme sociální podnik - darujte nám nábytek

Oživeno nejenom renovuje nábytek, ale i pomáhá lidem, kteří se léčí ze závislosti na drogách nebo alkoholu. Zaměstnáváme absolventy léčby, dáváme smysluplnou pracovní příležitost lidem, kteří v léčbě aktuálně jsou. Naše dílny jsou tréninkovým prostorem, kde se lidé učí krásnému řemeslu a nacházejí svoje skryté schopnosti a dovednosti. Kromě využití našich služeb, jejichž kvalitu dokazuje již pěkná řádka spokojených zákazníků, nám můžete pomoci darováním nábytku. Pro nábytek v rozumné vzdálenosti od nás si rádi přijedeme, abyste s tím vy měli co nejmenší starost. Pošlete prosím fotografii na náš email info@oziveno.cz a my se vám do 24 hodin ozveme.

OCENILI NÁS
Oživeno se v roce 2018 stalo vítězem 6. běhu akceleračního programu pro neziskové organizace a sociální podniky Impact First.
VÍCE O PROJEKTU
oživeno zvítězilo v impact first 2018