logo
Čalouníme. Renovujeme. Oživujeme. Pokud chcete vrátit život svému oblíbenému kusu nábytku, přivezte jej do naší dílny.
+420 604 404 604
info@oziveno.cz
Minická 635, Kralupy nad Vltavou 278 01
Vyhledávání

OPRAVUJEME A RENOVUJEME RETRO A VINTAGE NÁBYTEK. pROVÁDÍME DROBNÉ I KONSTRUKČNÍ OPRAVY MODERNÍHO NÁBYTKU. nAŠE RENOVAČNÍ DÍLNA V KRALUPECH NAD VLTAVOU JE SNADNO DOSTUPNÁ I Z PRAHY A OKOLÍ.

ZRENOVUJEME VÁŠ NÁBYTEK
přesně podle vašeho přání od hrubého základu až po nejmenší detail.

Odstraňujeme staré nátěry

Natíráme

Lepíme židle

Opravujeme dýhy

Aplikujeme různé povrchové úpravy

Zpevňujeme moderní sedačky

Vyrábíme drobné chybějící části

Tmelíme

Renovujeme povrchy stolů

ZRENOVOVÁNO V NAŠÍ DÍLNĚ
Vyberte si přesně to, co se vám líbí a staňte se autorem svého domova. Provádíme i renovace nábytku na zakázku.
RENOVACE NA PŘÁNÍ
Vaši představu renovace nábytku naplníme v pěti jednoduchých krocích.
Krok 1 - Poptávka

Napište nám email na info@oziveno.cz. Můžete využít i poptávkový formulář. Pošlete nám fotku nábytku, který chcete oživit. Co nejlépe popište vaši představu, jak by měl nábytek vypadat, až ho vypustíme z naší dílny. Napíšeme vám předběžný odhad ceny renovace nábytku. Pak už jen domluvíme den a čas dovozu nábytku do naší dílny.

Krok 2 - Dovoz nábytku do dílny

Dáváte-li přednost samoobsluze, dopravte nábytek k nám svépomocí. Pokud se jedná o nábytek, který se do vašeho auta nevejde, nezoufejte, do našeho se vejde určitě. Dovezeme si ho sami za předem dohodnutou cenu. Případně ho můžete poslat i za pomoci externího dopravce (Toptrans), jehož služby snadno objednáte a cena je příznivá.

Krok 3 - Výběr materiálů a sepsání objednávky

Máte raději rustikální styl, shabby chic, moderní nebo retro? Jste příznivci konzervativního přístupu, nebo se u vás doma kreativitě meze nekladou? U nás v dílně si vyberete barvy, laky, vosky, mořidla, ve kterých se vám nábytek bude líbit, a které mu dají nezapomenutelný punc originality. Máme k dispozici vzorníky barev, ukázkový nábytek i kousky dřeva s různou povrchovou úpravou pro vaši názornou představu. Vše podrobně sepíšeme do objednávky a kvalifikovaně odhadneme cenu práce a množství materiálů. Zálohu na materiál můžete zaplatit na místě hotově, případně na účet s tím, že materiál objednáme až poté, co peníze na účet dorazí. Pokud jste zdaleka, postup a materiál lze domluvit i po telefonu. Objednávku můžeme oskenovanou zaslat emailem. Máme zkušenost, že osobní domluva je v tomto případě nejlepší.

Krok 4 - Realizace zakázky

Tady máte prostor pro těšení se a relax. Veškerá práce je na nás a vy si můžete jen tak snít, jak bude váš oživený nábytek vypadat, až ho postavíte na jeho místo. Pokud by se v průběhu práce přece jen objevily nejasnosti, zavoláme vám. Může se stát, že po odstranění starého nátěru, bude dřevo tmavší, než odstín mořidla, který jste si vybrali, dřevo může být zvlhlé, s dírami od červotoče apod. Navrhneme vám možná řešení a domluvíme se na dalším postupu v souladu s vaším přáním.

Krok 5 - Převzetí nábytku

Budete první, kdo se dozví, že je váš nábytek hotov. Svůj originální solitér si můžete vyzvednout sami, nebo domluvíme termín, kdy vám ho dovezeme na místo pro něj určené. Zaplatit práci můžete při předání hotově nebo na fakturu. Nábytek předáváme, když peníze dorazí na účet či na základě potvrzení o odeslání platby.

ORIENTAČNÍ CENÍK PRÁCE RENOVACE NÁBYTKU
Předběžnou cenu odhadujeme na základě vámi zaslané fotografie nábytku, který chcete renovovat. Níže uvedený ceník je pouze orientační a zahrnuje odhadovanou cenu prací. Ceny materiálu zde nejsou uvedeny. Vycházejí z aktuálních ceníků dodavatelů a spotřebovaného množství materiálů. Cena závisí nejen na velikosti nábytku, ale členitosti jeho povrchu a složitosti renovace.

Povrch desky stolu

od 1200 Kč

Povrch celého stolu

od 4000 Kč

Povrch područek a nohou křesel

od 1200 Kč

Povrch židle

od 1200 Kč

Komoda celková renovace

od 4000 Kč

Skříň celková renovace

od 6000 Kč

Lepení židle

od 450 Kč

Ošetření nábytku proti červotoči

od 350 Kč

Provádíme i drobné konstrukční opravy moderního nábytku, způsob opravy a cena na dotaz dohodou.

Používáme materiály od firmy Sayerlack, Annie Sloan křídové barvy, akrylátové barvy Denas a další.

Napište nám
Nemusíte hledat, co se k vám domů hodí, nemusíte shánět novou komodu, stůl nebo skříň. Jejich vzhled uvedeme do původního stavu, nebo přizpůsobíme vašim novým představám i potřebě.
TELEFON
E-MAIL
ADRESA
SLEDUJTE NÁS

+420 604 404 604

info@oziveno.cz

Minická 635, Kralupy nad Vltavou 278 01