logo
Prodáváme designový nábytek. Renovujeme. Oživujeme. V našem showroomu na vás čekají originální kousky zrenovovaného nábytku. Přijďte si vybrat.
+420 604 404 604
info@oziveno.cz
Minická 635, Kralupy nad Vltavou 278 01
Vyhledávání

OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO RENOVACI A ČALOUNĚNÍ NÁBYTKU

BÉTEL CZ sociální podnikání s. r. o.

IČO: 07370547

DIČ: CZ07370547 Nejsme plátci DPH

Sídlo: Při trati 1233/10, Praha 41-Michle, 141 00

Adresa provozovny: Areál Barev a Laků, Minická 635, Kralupy nad Vltavou, 27801

 

OBJEDNÁVKA A PŘEDBĚŽNÝ ODHAD CENY

Napište nám e-mail na info@oziveno.cz . Pošlete nám fotografii nábytku, který chcete oživit a co nejlépe popište vaši představu, jak by měl nábytek vypadat, až bude renovace hotová. Napíšeme vám postup prací a předběžný odhad ceny.

 

DOVOZ NÁBYTKU DO NAŠÍ DÍLNY

Nábytek můžete dovézt do naší dílny sami. Pokud nemáte možnost k nám nábytek dovézt, dovezeme si ho do dílny sami za předem dohodnutou cenu. Případně ho můžete poslat i za pomoci externího dopravce (např. Toptrans). Dopravu si dojednáte sami a dáte nám pouze vědět, kdy dopravce nábytek přiveze.

 

VÝBĚR STYLU, MATERIÁLŮ A DOPLŇKŮ A FINALIZACE OBJEDNÁVKY

Při dovozu nábytku do dílny si můžete vybrat materiály, barvy, látky, kterými budeme váš nábytek renovovat.  Můžete využít odborné rady našich pracovníků. Vaše přání podrobně sepíšeme do objednávky a kvalifikovaně odhadneme cenu práce, materiálů a datum, kdy bude nábytek hotov. Zálohu na materiál můžete zaplatit na místě hotově, případně na účet s tím, že materiál objednáme až poté, co peníze na účet dorazí.

Cenu stanovenou v objednávce se pokusíme dodržet. Pokud by se při provádění renovace zjistilo, že výsledná cena bude významně vyšší (například pro špatný stav nábytku, který nebylo možno zjistit dříve), budeme vás o tom bezodkladně informovat a vyžádáme si váš souhlas.

 

ODVOZ NÁBYTKU NA JEHO MÍSTO

Zavoláme vám, kdy si můžete svůj nábytek vyzvednout, nebo domluvíme termín, kdy vám ho dovezeme na vámi uvedenou adresu. Zaplatit práci můžete při předání hotově nebo, ovšem po dohodě, na fakturu. Nábytek předáváme, když peníze dorazí na účet.

 

KAM NÁBYTEK DOVÉZT

Nábytek na renovaci je potřeba dovézt do Nábytkové farmy, U Hřbitova 939, Kralupy nad Vltavou, v předem dohodnutém čase. To platí i o křeslech, která se sice budou čalounit, ale nejprve je potřeba renovovat povrch nohou a područek. Dopravu mezi renovační dílnou a čalounickou dílnou zajišťujeme my zdarma.

Nábytek na čalounění dovezte prosím po dohodě rovnou do dílny v areálu Barev a laků, Minická 635, Kralupy nad Vltavou. Termín předání je třeba domluvit předem e-mailem nebo telefonicky. Přítomna musí být čalounice, která vám ze vzorníku pomůže vybrat látku a převezme na ni zálohu.

Bohužel nemůžeme převzít nábytek, u kterého nebyl předem dohodnut postup prací, předběžná cena a datum převzetí.

Prosíme, abyste si před předáním nábytku k renovaci přečetli naše Poučení a reklamační řád.

 

POŠKOZENÍ NÁBYTKU

Pokud by se váš nábytek nešťastnou nehodou poškodil nebo zničil, poskytneme vám finanční náhradu vzniklé škody, nejvýše však v takové výši, která je jako hodnota dané věci zapsána v zakázkovém listě. Případná náhrada škody však v žádném případě nemůže přesáhnout desetinásobek ceny renovace.

 

NEPŘEVZETÍ VĚCI PO DOKONČENÉ RENOVACI

Pokud zákazník nepřevezme svůj nábytek po dokončení renovace v dohodnutém termínu, nebo do 1 týdne od vyrozumění o ukončení renovace, nebyl-li termín smluven nebo nebyl-li dodržen, budeme nuceni účtovat si poplatek za skladování 50 Kč/den. Zákazníka následně vyzveme k převzetí věci písemně a stanovíme mu lhůtu k převzetí, která nesmí být kratší než 1 měsíc. Po marném uplynutí této lhůty budeme nuceni váš nábytek prodat.

Záloha na materiál je nevratná a v případě zrušení zakázky ze strany zákazníka propadá v náš prospěch jako odměna za dosud vynaložené úsilí.