logo
Čalouníme. Renovujeme. Oživujeme. Pokud chcete vrátit život svému oblíbenému kusu nábytku, přivezte jej do naší dílny.
+420 604 404 604
info@oziveno.cz
Minická 635, Kralupy nad Vltavou 278 01
Hledat

JAK NAKUPOVAT

Web Oživeno není klasický e-shop. Každý nábytek je originál a máme ho na skladě dostupný pouze po jednom kusu. Všechen nábytek, který prodáváme je použitý. Striktně dbáme na to, aby byl plně funkční, čistý a k okamžitému použití.

Prodáváme nábytek v několika variantách:

  1. V původním stavu – nábytek prošel naší zevrubnou kontrolou, je funkční, vyčištěný a připravený sloužit, byl v tak dobrém stavu, že nebyla potřeba řemeslné renovace
  2. Po částečné renovaci – opravili jsme rozbité části, zrenovovali, co bylo třeba, např. pouze poškrábaný povrch stolu
  3. Po celkové renovaci do původního stavu – nábytek jsme celý zrenovovali a zachovali jeho původní podobu – např. sundali jsme lak z celého povrchu nábytku a nově ho nalakovali
  4. Po celkové renovaci v designu Oživeno – nábytek jsme celý zrenovovali, přičemž jsme k renovaci přistoupili tvořivě – např. pozměnili jsme původní barvu, nebo dali nové úchytky, změnili jsme některé detaily
  5. K renovaci na vaše přání – některé kusy, především čalouněný nábytek inzerujeme v nálezovém stavu připravený na renovaci dle vašeho přání, můžete si vybrat barvu, materiály, látku – vše tak, aby se vám solitér hodil do vašeho interiéru a splnil vaše nejosobnější očekávání

Zboží si můžete objednat na těchto stránkách pomocí formuláře u každého produktu nebo přímo na e-mailu info@oziveno.cz, případně telefonicky na čísle 604 404 604.

 

MOŽNOSTI PLATBY

Hotovostní platba při osobním odběru v našem skladu v Kralupech nad Vltavou.

Platba převodem na účet na základě námi vystavené faktury, kterou vám pošleme emailem. Zboží odesíláme po obdržení platby.

MOŽNOSTI DORUČENÍ

Osobní odběrzdarma
Naše dopravaKralupy a blízké okolí (do 15 km)max 500 Kč
do 30 km1 000 Kč
do 50 km1 500 Kč
ToptransK ceně stanovené přepravcem je připočten paušál za:
balné bez palety200 Kč
balné s dřevěnou paletou550 Kč

 

Osobní odběr ve skladu v Kralupech nad Vltavou. Prosíme o předchozí telefonickou domluvu ohledně času vyzvednutí, abychom vám zboží připravili a případně byl přítomen i někdo silný, kdo vám pomůže ho naložit.

Naše doprava – cena dohodou, hodně se vyplatí po Praze a okolí, protože s nábytkem zacházíme s láskou. Další nespornou výhodou je, že vám ho postavíme až na místo pro něj určené.

Externí dopravce /zasilatelská služba Toptrans/ – zboží lze doručit po celé ČR i na Slovensko na jakoukoliv soukromou adresu. Toptrans doručí zboží obvykle do 24hod. po ČR (48hod. SR) od odeslání. Zásilky do zahraničí řešíme individuálně. Platba za zboží probíhá dopředu převodem na účet včetně přepravného, o jehož výši vás dopředu informujeme.