logo
Prodáváme designový nábytek. Renovujeme. Oživujeme. V našem showroomu na vás čekají originální kousky zrenovovaného nábytku. Přijďte si vybrat.
+420 604 404 604
info@oziveno.cz
Minická 635, Kralupy nad Vltavou 278 01
Vyhledávání

JAK NAKUPOVAT

Web Oživeno není klasický e-shop. Každý nábytek je originál a máme ho na skladě dostupný pouze po jednom kusu. Všechen nábytek, který prodáváme je použitý. Striktně dbáme na to, aby byl plně funkční, čistý a k okamžitému použití.

Prodáváme nábytek v několika variantách:

  1. V původním stavu – nábytek prošel naší zevrubnou kontrolou, je funkční, vyčištěný a připravený sloužit, může mít oděrky či známky opotřebení, které podtrhují jeho charakter
  2. Po částečné renovaci – opravili jsme rozbité části, zrenovovali, co bylo třeba, např. pouze poškrábaný povrch stolu
  3. Po celkové renovaci do původního stavu – nábytek jsme celý zrenovovali a zachovali jeho původní podobu – např. sundali jsme lak z celého povrchu nábytku a nově ho nalakovali
  4. Po celkové renovaci v designu Oživeno – nábytek jsme celý zrenovovali, přičemž jsme k renovaci přistoupili tvořivě – např. pozměnili jsme původní barvu, nebo dali nové úchytky, změnili jsme některé detaily
  5. K renovaci na vaše přání – některé kusy, především čalouněný nábytek inzerujeme v nálezovém stavu připravený na renovaci dle vašeho přání, můžete si vybrat barvu, materiály, látku – vše tak, aby se vám solitér hodil do vašeho interiéru a splnil vaše nejosobnější očekávání

Zboží si můžete objednat na těchto stránkách pomocí formuláře u každého produktu nebo přímo na e-mailu info@oziveno.cz, případně telefonicky na čísle 604 404 604.

POUČENÍ

Vzhledem k estetickému charakteru zboží a k tomu, že zboží není nové, doporučujeme všem zákazníkům osobní prohlídku nábytku před nákupem v našem prodejním skladu, kterou lze emailem nebo telefonicky domluvit, a kterou velmi ochotně umožňujeme.

Reklamace se mohou uplatnit pouze na jasné vady zboží, viz. reklamační řád. Nelze reklamovat osobní preference u zboží, které jste si předem nevyzkoušeli a neprohlédli. Fotografie a monitory zkreslují barvu. Sedáky mohou být měkčí a tvrdší. Je proto nutné si zboží na místě prohlédnout a VYZKOUŠET, aby bylo k vaší plné spokojenosti a dělalo vám skutečnou radost.

Dále prosíme zákazníky o důkladné změření prostoru, do kterého se má nábytek vejít a jeho porovnání s rozměry, které jsou uvedeny u produktového popisu každého kusu nábytku kromě židlí a menších křesel v galerii.

MOŽNOSTI PLATBY

Hotovostní platba při osobním odběru v našem skladu v Kralupech nad Vltavou.

Platba převodem na účet na základě námi vystavené faktury, kterou vám pošleme emailem. Zboží odesíláme po obdržení platby.

MOŽNOSTI DORUČENÍ

Osobní odběr zdarma
Naše doprava Kralupy a blízké okolí (do 15 km) max 1000 Kč
Praha sever, Mělník, Kladno 1 500 Kč
Praha střed, jih 1 750 Kč
Toptrans K ceně stanovené přepravcem je připočten paušál za:
balné bez palety 200 Kč – 500 Kč dle velikosti
balné s dřevěnou paletou 550 Kč – 1000 Kč dle velikosti

 

Osobní odběr ve skladu v Kralupech nad Vltavou. Prosíme o předchozí telefonickou domluvu ohledně času vyzvednutí, abychom vám zboží připravili a případně byl přítomen i někdo silný, kdo vám pomůže ho naložit.

Naše doprava – cena dohodou, hodně se vyplatí po Praze a okolí, protože s nábytkem zacházíme s láskou. Další nespornou výhodou je, že vám ho postavíme až na místo pro něj určené. Cena dopravy na vzdálená místa se určuje dohodou, kde zohledňujeme vzdálenost, cenu a množství zakoupeného nábytku, případně možnost spojení dovozu pro více zákazníků. Běžná cena za km je 16 Kč.

Externí dopravce /zasilatelská služba Toptrans/ – zboží lze doručit po celé ČR i na Slovensko na jakoukoliv soukromou adresu. Toptrans doručí zboží obvykle do 24hod. po ČR (48hod. SR) od odeslání. Zásilky do zahraničí řešíme individuálně. Platba za zboží probíhá dopředu převodem na účet včetně přepravného, o jehož výši vás dopředu informujeme. Dopravu externího dopravce NELZE VYUŽÍT u nábytku se sklem, zrcadlem nebo křehkými částmi.

DOBROČINNÝ ASPEKT VAŠEHO NÁKUPU

Veškeré zboží, které u nás nakupujete je předmětem veřejné sbírky, jejíž výtěžek jde na dlouhodobou léčbu mužů a žen ze závislosti na návykových látkách v komunitě BÉTEL CZ. Členové komunity se často podílejí na renovaci a v Oživenu nachází kreativní uplatnění v rámci pracovní terapie. Pokud u nás nakoupíte, darujete na dobrou věc.