logo
Prodáváme designový nábytek. Renovujeme. Oživujeme. V našem showroomu na vás čekají originální kousky zrenovovaného nábytku. Přijďte si vybrat.
+420 604 404 604
info@oziveno.cz
Minická 635, Kralupy nad Vltavou 278 01
Vyhledávání
značkový anglický porcelán
značkový anglický porcelán

Porcelán

Váza Wedgwood Jasperware

Bíločerná váza Wedgwood v typickém designu Jasperware je skutečnou starožitností, klasika, ke které není třeba nic dodávat, snad jen to, že námi nabízená verze je s andělíčkem při různých zemědělských činnostech. 🙂

 

Proslulá značka Wedgwood byla založena ve městě Burslem ve Staffordshire roku 1759 Josiahem Wedgwoodem a dodnes je synonymem špičkové kvality porcelánu. Wedgwood se dokonce stal královským hrnčířem královny Charlotte a dodavatelem ruské císařovny Kateřiny Veliké. Mnohé materiály, vynalezené samotným Wedgwoodem, jako Jasper, Queen’s Ware nebo Black Basalt“, vyrábí společnost i v dnešní době. Wedgwood je připomínám jako otec anglických hrnčířů. Jeho přínos ve výrobě porcelánu je zcela nadčasový.

 

Rozměry: v 9 cm x průměr horní 8,5 cm x průměr spodní 6,3 cm

 

Toto je jediný kus, který máme na skladě. Vzhledem k jedinečnosti a křehkosti tohoto zboží proto velmi doporučujeme osobní odběr.

 

Cena: PRODÁNO

 

Veškerý výtěžek z prodeje nábytku i dekorací jde na podporu léčby závislosti v komunitě Bétel. Na šití a designu polštářů se podílejí ženy, které se v této komunitě ze závislosti léčí. Nákupem pomáháte!