logo
Prodáváme designový nábytek. Renovujeme. Oživujeme. V našem showroomu na vás čekají originální kousky zrenovovaného nábytku. Přijďte si vybrat.
+420 604 404 604
info@oziveno.cz
Minická 635, Kralupy nad Vltavou 278 01
Vyhledávání
Provence nábytek
Zámecký nábytek
Romance
Romantický nábytek
Provence židle
Provence romantický nábytek
Zámecká romance
Zámecký taburet
Zámecký bílý nábytek
Nábytek

Provence na přání, Renovace na přání

Sada židle, taburet a dekorační policový stolek

Neobvyklá sada bílého sedacího nábytku s dekoračním stolkem. Roztomilé jemné patinované kousky, které dodají interiéru romantický nádech. Popusťte uzdu své fantazie a zadejte nám ke zpracování svůj vlastní design této něžné sady. Dřevěné části bychom doporučili zanechat v bílé barvě, renovace by zahrnovala přečalounění a zpevnění konstrukce. Zastavte se u nás a vyberte si látku. Zrealizujeme vaše představy a oblékneme sadu do nového kabátu. Cena sady po renovaci zahrnuje sadu, veškerou práci a materiál kromě látky. 

 

Rozměry židle:

Výška 80 cm

Šířka 58 cm

Hloubka 49 cm

Taburet:

Výška 48 cm

Šířka 47 cm

Dekorační policový stolek:

Výška 72 cm

Šířka 56 cm

 

Stav: K renovaci na přání

 

Cena za sadu po renovaci: 11 900 Kč plus cena látky

 

 

Veškerý výtěžek z prodeje nábytku i textilních dekorací jde na podporu léčby závislosti v komunitě Bétel. Na šití a designu polštářů se podílejí ženy, které se v této komunitě ze závislosti léčí. Nákupem pomáháte!

 

Cena látky za metr se pohybuje mezi 400 Kč (čalounická látka v běžné kvalitě a designu) – 3000 Kč (luxusní a originální látka od nejlepších britských výrobců), výběr látek máme široký a kvalitní ve všech cenových kategoriích