logo
Prodáváme designový nábytek. Renovujeme. Oživujeme. V našem showroomu na vás čekají originální kousky zrenovovaného nábytku. Přijďte si vybrat.
+420 604 404 604
info@oziveno.cz
Minická 635, Kralupy nad Vltavou 278 01
Vyhledávání
čelounění nábytku
čalounění křesel
křesla k renovaci
Retro křeslo č. 6952 4

Renovace na přání, Retro na přání

Retro křesla č. 6952

Křesla jsou výrazně podobná modelu 6951, přičemž spodní část čalouněného korpusu je masivnější. Lze předpokládat, že tato úprava vzešla také z původních Šmídkových návrhů.

Popusťte uzdu své fantazie a zadejte nám ke zpracování svůj vlastní design těchto oblíbených, pohodlných a zcela nadčasových retro křesel. Zastavte se u nás a vyberte si látku a barvu područek a noh. Zrealizujeme vaše představy a oblékneme křesla do nového kabátu. Cena křesel po renovaci zahrnuje křesla, veškerou práci a materiál kromě látky.

 

Rozměry:

Výška 80 cm

Šířka 58 cm

Hloubka 70 cm

 

Stav: K renovaci na přání

 

Cena za pár po renovaci: 22 000 Kč plus cena látky

 

Veškerý výtěžek z prodeje nábytku i textilních dekorací jde na podporu léčby závislosti v komunitě Bétel. Na šití a designu polštářů se podílejí ženy, které se v této komunitě ze závislosti léčí. Nákupem pomáháte!

 

Cena látky za metr se pohybuje mezi 400 Kč (čalounická látka v běžné kvalitě a designu) – 3000 Kč (luxusní a originální látka od nejlepších britských výrobců), výběr látek máme široký a kvalitní ve všech cenových kategoriích