logo
Prodáváme designový nábytek. Renovujeme. Oživujeme. V našem showroomu na vás čekají originální kousky zrenovovaného nábytku. Přijďte si vybrat.
+420 604 404 604
info@oziveno.cz
Minická 635, Kralupy nad Vltavou 278 01
Vyhledávání
anglický vintage porcelán
anglický vintage porcelán
anglický vintage porcelán
anglický vintage porcelán
anglický vintage porcelán
anglický vintage porcelán
anglický vintage porcelán

Porcelán

Porcelánová sada Aynsley Orchard Gold

Romantická sada porcelánu Aynsley s motivem ovoce Orchard Gold pro váš sladký čaj či kávu o páté. Tento nádherný mini set upoutá pozornost svou roztomilostí i originálním a výrazným designem.

 

Společnost Aynsley China byla založena již v roce 1775. Dodnes je Aynsley oblíbeným dodavatelem britské královské rodiny, jako svatební dar si tento porcelán zvolily jak královna Alžběta II., tak princezna Diana. Aynsley rozhodně patří k jednomu z nejvlivnějších výrobců anglického porcelánu. Produkty charakterizuje špičkové řemeslné umění a mimořádný design.

 

Sada obsahuje: 7 hrnků (v 6 cm x průměr 6 cm) s podšálky (průměr 12 cm) , 2 konvičky na mléko, 2 dezertní poháry, 1 mělký talíř s hladkým okrajem (průměr 27 cm), 1 mělký talíř s vlnitým okrajem (průměr 27 cm), 1 cukřenku, 1 větší dózu s pokličkou (š 19 cm x h 11 cm x v 10 cm), 1 obdélníkový talířek (11 cm x 8,5 cm), 1 dekorativní dóza mini (š 5 cm x h 4 cm x v 3 cm)

 

Toto je jediný kus, který máme na skladě. Vzhledem k jedinečnosti a křehkosti tohoto zboží proto velmi doporučujeme osobní odběr.

 

Cena: PRODÁNO