logo
Prodáváme designový nábytek. Renovujeme. Oživujeme. V našem showroomu na vás čekají originální kousky zrenovovaného nábytku. Přijďte si vybrat.
+420 604 404 604
info@oziveno.cz
Minická 635, Kralupy nad Vltavou 278 01
Vyhledávání
Renovace retro nábytku na přání
Čalounění retro nábytku na přání
Čalounictví Praha

Renovace na přání, Retro na přání

Pružinové křeslo ála Halabala k renovaci na přání

Popusťte uzdu své fantazie a zadejte nám ke zpracování svůj vlastní design tohoto oblíbeného, pohodlného a zcela nadčasového pružinového retro křesla. Zastavte se u nás a vyberte si látku, barvu područek a noh. Zrealizujeme vaše představy a oblékneme křeslo do nového kabátu. Cena křesla po renovaci zahrnuje křeslo, veškerou práci a materiál kromě látky. Pokud budete chtít dekorační paspuli kolem sedací a zádové části, cena se navýší o 1000 Kč na křeslo.

 

Rozměry:

Výška 78 cm

Šířka 70 cm

Hloubka 90 cm

 

Cena po renovaci: 15 500 Kč plus cena látky

 

Veškerý výtěžek z prodeje nábytku i textilních dekorací jde na podporu léčby závislosti v komunitě Bétel. Na šití a designu polštářů se podílejí ženy, které se v této komunitě ze závislosti léčí. Nákupem pomáháte!

 

Cena látky za metr se pohybuje mezi 400 Kč (čalounická látka v běžné kvalitě a designu) – 3000 Kč (luxusní a originální látka od nejlepších britských výrobců), výběr látek máme široký a kvalitní ve všech cenových kategoriích