logo
Prodáváme designový nábytek. Renovujeme. Oživujeme. V našem showroomu na vás čekají originální kousky zrenovovaného nábytku. Přijďte si vybrat.
+420 604 404 604
info@oziveno.cz
Minická 635, Kralupy nad Vltavou 278 01
Vyhledávání

Prodáváme retro, vintage a provence nábytek po celkové renovaci. Čalouníme a renovujeme nábytek. Dáváme vašemu nábytku nový život. Provádíme renovace nábytku dle vašeho přání. 

ZRENOVOVANÝ NÁBYTEK K PRODEJI
Ulovte si u nás originální kousek nábytku a zútulněte si svůj interiér!
ŘEMESLO V KAŽDÉM DOTEKU
Pracujeme s láskou k nábytku, s ohledem na životní prostředí a s úctou k našim zákazníkům. Nabízíme zrenovovaný retro nábytek a anglický nábytek.

DOVEZEME

Od štědrých dárců, kteří podporují náš sociální podnik, dostaneme nábytek za odvoz.

POCTIVĚ ZRENOVUJEME

Krásná řemeslná práce a získané zkušenosti jsou základem pro každou naši renovaci.

S LÁSKOU OŽIVÍME

Ke každému kousku nábytku přistupujeme s respektem k jeho stylu a láskou k jeho jedinečnosti.

Prodáváme originálně zrenovovaný nábytek
Renovujeme, co nám síly stačí a nové kousky přidáváme do našeho online showroomu ihned po dokončení. Mrkněte se na naší nabídku, kterou pravidelně aktualizujeme.
VYBRAT SI
NOVĚ U NÁS NAKOUPÍTE PORCELÁN A TEXTILNÍ DEKORACE
Vybírejte ze zajímavých kousků vintage a retro porcelánu a ručně šitých textilních dekorací!
ŘEKLI O NÁS

Miluji starý anglický nábytek a tady jsem skutečně dostala to, co jinde nenajdete. Úžasnou komodu s vlysy na dvířkách i zásuvkách, houpací křeslo s novým čalouněním, měděnou lampu a další, které mi skvěle slouží. Oživeno poskytuje i dopravu, vše přivezou, čemuž já říkám skutečná služba zákazníkům.

Danuše Kulhánková, Praha

V Oživeno nám opravovali naši oblíbenou kuchyňskou lavici. Bylo potřeba vyměnit nosné prkno, které prasklo. Lavici jsem dovážel až z Hradce, pružně jsme se domluvili na pro mě vhodném termínu dovozu, abych to mohl spojit se služební cestou do Prahy. Prkno vyměnili a drží perfektně, bez něj by lavice nefungovala. Z našeho uživatelského hlediska, kluci v dílně odvedli práci skvěle.

Jakub Limr, Hradec Králové

V Oživeno v Kralupech nad Vltavou jsem si nechala zrenovovat skřínky a police z obývacího pokoje a mohu říct, že jsem se setkala se vstřícným přístupem a velmi dobrým výsledkem zadané práce.

MUDr. Eva Habová

Děkujeme firmě Oživeno za bezvadné potažení našich židlí a křesel v kavárně Les Kamarades. Našim zákazníkům se v nich sedí krásně.

Markéta Kafková
JAK PROMĚNÍTE OPOTŘEBOVANÉ KŘESLO NA KRÁSNÝ INTERIÉROVÝ KOUSEK
Starému křeslu jsme dali nový kabátek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nullam feugiat, turpis at pulvinar vulputate, erat libero tristique tellus, nec bibendum odio risus sit amet ante. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos.

Nullam sapien sem, ornare ac, nonummy non, lobortis a enim. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Nulla non lectus sed nisl molestie malesuada.

Mauris dictum facilisis augue. Nulla non lectus sed nisl molestie malesuada. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus.

proměny křeslo před renovací proměny křeslo po renovaci
proměny křeslo před renovací proměny křeslo po renovaci
proměny stojan před renovací proměny stojan po renovaci
proměny komoda před renovací proměny komoda po renovaci