logo
Čalouníme. Renovujeme. Oživujeme. Pokud chcete vrátit život svému oblíbenému kusu nábytku, přivezte jej do naší dílny.
+420 604 404 604
info@oziveno.cz
Minická 635, Kralupy nad Vltavou 278 01
Vyhledávání

Jsme ČALOUNICTVÍ, KDE vÁM NA Zakázku PŘEČalouníme retro i soudobý nábytek. Naše ČALOUNICTVÍ v Kralupech nad Vltavou je snadno dostupnÉ i z Prahy a okolí.

ČALOUNÍME SEDACÍ NÁBYTEK
Pro vaše měkoučké pohodlí umíme přečalounit židli, křeslo i sofá.

ŽIDLE

KŘESLA A POHOVKY

TABURETY

POSTELE

ORIGINÁLY Z NAŠEHO ČALOUNICTVÍ
Pomáháme vám naplňovat vaše představy o nábytku a o domově. V našem čalounictví plníme přání.
NABÍDKA KŘESEL A POHOVEK K PŘEČALOUNĚNÍ NA PŘÁNÍ
Máte-li jasný design, křesla zrenovujeme přesně podle vašich představ. Pokud tápete, podíváme se na různé možnosti a vymyslíme to v našem čalounictví společně.
NOVÝ VZHLED PRO VAŠE KŘESLO
Od nás získáte v pěti jednoduchých krocích. Přečalounění křesla nechte na nás.
Krok 1 - Poptávka

Napište nám email na info@oziveno.cz. Můžete využít i poptávkový formulář. Pošlete nám fotku nábytku, který chcete přečalounit. Co nejlépe popište vaši představu, jak by měl nábytek vypadat, až ho vypustíme z naší dílny. Napíšeme vám předběžný odhad ceny čalounické práce. Pak už jen domluvíme den a čas dovozu nábytku do našeho čalounictví.

Krok 2 - Dovoz nábytku do dílny

Dáváte-li přednost samoobsluze, dopravte nábytek k nám svépomocí. Pokud se jedná o nábytek, který se do vašeho auta nevejde, nezoufejte, do našeho se vejde určitě. Dovezeme si ho sami za předem dohodnutou cenu. Případně ho můžete poslat i za pomoci externího dopravce (Toptrans), jehož služby snadno objednáte a cena je příznivá.

Krok 3 - Výběr materiálů a finalizace objednávky

Máte raději rustikální styl, shabby chic, moderní nebo retro? U nás v čalounictví si vyberete látky pestré či umírněné, ve kterých se vám nábytek bude líbit, a které mu dají nezapomenutelný punc originality. Vše podrobně sepíšeme do objednávky a kvalifikovaně odhadneme cenu přečalounění a množství materiálů. Zálohu na materiál můžete zaplatit na místě hotově, případně na účet s tím, že materiál objednáme až poté, co peníze na účet dorazí. Pokud jste zdaleka, látku lze vybrat na webových stránkách dodavatelů. Objednávku můžeme konzultovat po telefonu a oskenovanou zaslat emailem.

Krok 4 - Realizace zakázky

Tady máte prostor pro těšení se a relax. Veškerá práce je na nás a vy si můžete jen tak snít, jak bude váš přečalouněný nábytek vypadat, až ho postavíte na jeho místo. Pokud by se v průběhu práce objevily nejasnosti, budeme s vámi vše konzultovat. Po odstranění starého čalounění se může objevit prasklá pružina, potrhané popruhy, ztrouchnivělá výplň nebo červotoč v rámu křesla apod. V takovém případě vám zavoláme a domluvíme se na dalším postupu v souladu s vaším přáním.

Krok 5 - Převzetí nábytku

Budete první, kdo se dozví, že je váš nábytek hotov. Svůj originální solitér si můžete vyzvednout sami, nebo domluvíme termín, kdy vám ho dovezeme na místo pro něj určené. Zaplatit práci můžete při předání hotově nebo na fakturu. Zrenovovaný nábytek předáváme, když peníze dorazí na účet či na základě potvrzení o odeslání platby.

VZORNÍKY ČALOUNICKÝCH LÁTEK
Při výběru sázíme na kvalitu.
NAŠI DODAVATELÉ
ORIENTAČNÍ CENÍK
Předběžnou cenu odhadujeme na základě vámi zaslané fotografie nábytku, který chcete přečalounit. Ceník je pouze orientační. Uvedené ceny jsou za práci, nezahrnují látku ani materiál na výplň. Nečalouníme skořepinová křesla ani autosedačky.

Sedák židle

od 300 Kč

Opěrka židle

od 200 Kč

Křeslo jednoduché

od 2500 Kč

Křeslo složitější

od 4000 Kč

Čelo postele

od 3000 Kč

Ušák malý

od 4500 Kč

Ušák velký

od 5000 Kč

Pohovky a sofa

od 8500 Kč

Napište nám
Nemusíte hledat, co se k vám domů hodí, nemusíte shánět nové křeslo nebo pohovku. Jejich vzhled přizpůsobíme vašim představám i potřebě.
TELEFON
E-MAIL
ADRESA
SLEDUJTE NÁS

+420 604 404 604

info@oziveno.cz

Minická 635, Kralupy nad Vltavou 278 01